Conjurer
Gucio
Unregistered

Conjurer
Conjurer to defensywny mag. Potrafi leczyć przyzywać Summon i ma dużo skilli defensywnych w dziedzinie Sorcery. Najlepsza postać jeśli chodzi o expienia może nie zabija mobów jak Barb na 2hity ale nie musi siadać (żeby mu się mana i życie odnowiło).
Jeśli chodzi o expienie samemu to polecam ustawić sobie skille tak
Staff Mastery max
Summoning max
Life reszta pkt
Mana Control do Ambitious Sacrifice potem do Mana pool i wystarczy

Staff Mastery- Fire Magnification, Ice Magnification, Lightning Magnification (w te 3skille zawsze max pkt) kilka pkt zawsze wrzucę w Combat Magic, Arcane Acceleration i Arcane Projection
Summoning- Nasz najlepszy przyjaciel pkt dać w tego summona który jest najdalej w księdze czarów, którego można używac
Mana Control- Energy Barrier, Ambitious Sacrifice i Mana Pool w to radze dać kilka pkt jeśli jakieś pkt zostaną to Arcane Devotion
Life- Do expienia zawsze daje w 3skille pkt Heal Self, Heal Ally i Regenerate Self moim zdaniem więcej skilli do expienia samemu sie nie opłaca

A teraz expienie z kimś

Mana Control- Ambitious Sacrifice i Mana Pool jeśli jakieś pkt zostaną to Arcane Devotion. Energy Barrier w tym wypadku nam jest nie potrzebna (niżej wyjaśnie dlaczego)
Enchantments- Z tej dziedziny będa nam potrzebne Feline Dexterity (daje sie to łucznikowi) Bear Strength (to dla Warriorów) Fox Wits (dla innych magów) po za tym Bless i Bless Weapon
Life- Heal Self na wszelki wypadke Heal Ally konieczność jeśli komuś pomgamy Regenerate Ally i kilka pkt w Resurrect jak by się zapomniało o dawaniu życa
Summoning- Tak jak wyżej pkt dac w tego summona który jest najdalej w księdze czarów, którego można używac

A teraz sposób na expienie w party
Przyzywamy swojego peta klikamy na osobę której będziemy pomagać i z panelu peta wybieramy Defent Target, pozniej tylko my dajemy buffy z Enchantments i leczymy a exp nam leci

UWAGA!
Jeśli expimy z kimś który jest od nas dużo silniejszy albo słabszy nie używamy peta. Pet przyda sie jeśli expi się z kimś na stworkach które są dla nas v.esasy-hard

Wz Wink

Warjur

Mental 13: Beetle Swarm, Prickling Ivy, Will Domain na 3lvl
Mana Control 15: Energy Barrier4, Mana Burn3, Energy Borrow3, Ambitious Sacrifice3, Arcane Devotion4
Staff Mastery 19: Fire, Ice, Lightning Magnification na lvl 5, Arcane Acceleration, Combat Magic, Evendim's Fury pkt według uznania
Summoning 19: Zarkit5 Big Grin
Sourcery 19: Steel Skin5 i Karma mirror4

To narazie tyle jak mi się coś przypomni to dodam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2009, 04:42 PM {2} przez pakos.)
09-03-2009, 07:06 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
RE: Conjurer
a na wz jak dać? ;d
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
09-30-2009, 06:17 PM
Drunk Ignis
Unregistered

na wz to wg. mnie (na warjura ofc) max summon, max sm, max sorcery mentale do silence albo do will domain dać i resztę w healing .

popraw mnie Gucio jeśli coś nie tak Wink
09-30-2009, 06:31 PM
Gucio
Unregistered

ehh jutro napisze na wz war i conju
09-30-2009, 09:21 PM
Gucio
Unregistered

Wz Wink

Warjur

Mental 13: Beetle Swarm, Prickling Ivy, Will Domain na 3lvl
Mana Control 15: Energy Barrier4, Mana Burn3, Energy Borrow3, Ambitious Sacrifice3, Arcane Devotion4
Staff Mastery 19: Fire, Ice, Lightning Magnification na lvl 5, Arcane Acceleration, Combat Magic, Evendim's Fury pkt według uznania
Summoning 19: Zarkit5 Big Grin
Sourcery 19: Steel Skin5 i Karma mirror4
10-01-2009, 04:33 PM
Drunk Ignis
Unregistered

sanc nie używasz w swoim buildzie ?.
10-01-2009, 07:32 PM
Gucio
Unregistered

xd nie w sanc mam na 1lvl Big Grin
10-02-2009, 03:13 PM
Lekarz Offline
Gelfogryzarka

Liczba postów: 519
28
Reputacja: 3
Mój 50 lvl pure support build xD
Link
09-27-2010, 09:40 PM
Drunk Ignis
Unregistered

Na następny Tenax Time wezmę chyba Mass Resurrection do przetestowania .
09-27-2010, 11:13 PM
Lekarz Offline
Gelfogryzarka

Liczba postów: 519
28
Reputacja: 3
Na pewno będzie kogo resac Smile 50% szansy i takie koszta... Jest temat na forum regnum własnie dotyczący tej umiejetnosci. W moim buildzie brak miejsca na to ( chyba ze zabrać kilka pkt z passiv int i dać do Mana pool i do dodać do resa.. ale 5 lvl nie zrobię)
09-28-2010, 02:39 PM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości