nasi zieloni kumple z pk
turiviel Offline
Banned

Liczba postów: 162
13
nasi zieloni kumple z pk
postanowilem zrobic foto album Big GrinBig Grin
w roli glownej przyjaciele z pk
(prosze niepostowac bez zdjec)

do kazdego sproboje napisac kilka zdan

Andres Iniesta - istota w zupelnosci niewaleczna.
w obliczu zagrozenia rozpoczyna jakies modly rytualne lub cos w tym rodzaju
w każdym badz razie nigdy nie atakuje przeciwnika pierwszy. mhmm niewiem czy wogole atakuje

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2009, 05:27 PM {2} przez turiviel.)
10-05-2009, 05:00 PM
turiviel Offline
Banned

13
RE: nasi zieloni kumple z pk
Manmin - odwazny, waleczny ahh moge dlugo wymieniac jego cechy fizyczne
poza tym jest tępy jak jego miecz. a nadto boi sie wody.

musialem posciecic na niego wiecej czasu poniewaz niebyl sam
manmin + tanpola
1moja proba zakonczyla sie fiaskiem poniewaz manmin chowal sie za tanpola z ktorym niechcialem walczyc.
2podejsicie bylo podobne lecz tym razem niezginolem a tanpola sie utopil
3 ta walka wielce mnie rozczarowla. poniewaz niebylem w stanie zabic ich obu postanowilem skorzystac z pomocy przyjaciolki. w kazdym badz razie ona nieudezyla manmina ani razu poniewaz umówiliśmy sie ze ona ma odciagnac tanpole.
Maximus - uwaza sie za wielkiego wojownika, lecz potrafi jedynie spowolnic przeciwnika lub wywrocic go. pozatym 90% czasu jest zdala od klawiatury.

walka niebyla zbyt imponujaca poniewaz maximus byl afk(jak zwykle)
w kazdym badz razie kolejny ktory nawet afkuje z kumplami.
wystarczylo uzyc nooba z mobility 5 zeby ich odciagnac. w tym czasie maximus polegl.
postaram sie zrobic zdjecia maximusa jak bedzie przy kompie

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2009, 06:02 PM {2} przez turiviel.)
10-05-2009, 05:26 PM
Drunk Ignis
Unregistered

Andres Iniesta - tak jak Mateusz powiedział istota niewaleczna . Cholera go wie czy mnie widział ale zaczął sobie walkę z Aquantisem, który jak dobiegł to już nie było w co pakować trójząb .

Tu macie screenshot'y, żeby panowie z PK nie wmawiali mi, że prawdę naginam. Wink

10-05-2009, 06:20 PM
iniesta
Unregistered

masz ładnie zrytą banie xD
nie atakuje bo po jakiego huja ? xD
Conju na grindzierskim ustawieniu z połowa HP, faktycznie ma duże szanse z 50 lvl Hunter,wiec sobie tańcze bo co innego mi pozostaje jak czekać na altar Wink
pozatym, sam nigdy nie atakuje expiących/afkujacych bo uważam to za kompletyn kretynizm.Jakie to ma odzwierciedlenie w sile postaci Wink
tak bardzo potrzebne Ci te 14 rp że rozwaliles mnie dwa razy jak spalem dzis ? Big Grin
10-05-2009, 06:30 PM
turiviel Offline
Banned

13
Dami An - pospolity barbazynca. typowy gelf. mysli ze jak powysyla buziaki to niezostanie skopany.

walka byla zalosna dami tylko stal i buziaki slal.
dami moze uwazac "walke" za nieuczciwa poniewaz ignisy nierozumieja slowa "GO AWAY" jednak ze da sie im wytlumaczyc ze robie foto album i zeby sie odsuneli.
chce to oczywiscie powtorzyc tak samo jak z maximusem
tylko raz ale tego zdjec nierobilem.
pozatym dajesz 15rp. a niedbam o rp bo ciagle je trace.

ja expiacych bede atakowal to pewne Big Grin
a co do afkujacych mhmm
nieee ciagle mnie na afku zabijaja wystarczy ze wyjde na kilka minut

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2009, 06:56 PM {2} przez turiviel.)
10-05-2009, 06:52 PM
Gucio
Unregistered

(10-05-2009, 06:30 PM)iniesta napisał(a): masz ładnie zrytą banie xD
nie atakuje bo po jakiego huja ? xD
Conju na grindzierskim ustawieniu z połowa HP, faktycznie ma duże szanse z 50 lvl Hunter,wiec sobie tańcze bo co innego mi pozostaje jak czekać na altar Wink
pozatym, sam nigdy nie atakuje expiących/afkujacych bo uważam to za kompletyn kretynizm.Jakie to ma odzwierciedlenie w sile postaci Wink
tak bardzo potrzebne Ci te 14 rp że rozwaliles mnie dwa razy jak spalem dzis ? Big Grin

Sorry za spam ale masz dupny setup na 45 zainwestowałem w steel skina Wink i już mi hunter nie podskakiwał Wink
10-05-2009, 07:13 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
a ja nie robiłem screenow jak spotykałem pk Sad
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
10-05-2009, 08:20 PM
turiviel Offline
Banned

13
ja tez nie dopiero dzis zaczolem
10-05-2009, 08:42 PM
Dami
Unregistered

Haha, temat świetny. Więcej takich;

Szanowałem was i nadal będę, ale tylko dlatego, że jesteście polakami. Przykład? Nie zabiłem ledwo żywego Pakosa, ale pewnie o tym było cicho Smile nie dziwie się, trochę was poznałem.

Co do moich 'wpadek', bo chyba tak to można nazwać, to dziwnie wylecieć i walczyć jak widzisz za sobą 4 (5?) ignisów, to jest pewne że jakbyś mnie nie zabił reszta by mnie dobiła. Altar tylko czekał, walka była by bezsensowa. Chciałem też tańczyć, ale po każdym wrogim uderzeniu kończył się taniec Sad

Nie wiem czy tu jest sens się tłumaczyć(?) bo wy wiecie swoje. Barbem nie umiem walczyć, unikam chodzenia nim na wz, tylko expie. Mam za słabego kompa na to, chociaż czasem z nudów tam się pojawiam. Nie rozumiem całkiem polowania na expiących, to nie daje tyle satysfakcji co zabicie kogoś 1vs1, bo samo rp mnie nie satysfakcjonuje. Mam przerwę, gram rzadziej.

Zastanawiam się do czego zmierzacie? Pokazanie ile znaczy dla was każdy zabity trup, rp? Chcecie wywołać wojnę między PK a PT, czy po prostu chcecie zawładnąć światem?

A tak bardzo chciałem doprowadzić do sojuszu...
10-05-2009, 09:55 PM
Zau Savage Offline

Liczba postów: 33
2
Reputacja: 0
Do sojuszu haha... chodziłem u was sobie spokojnie wyleciał koleś z Polish team pomachałem mu i zaliczyłem glebę SOJUSZ oczywiście...30 lvl wiec byłem raczej niegroźny.
10-05-2009, 10:00 PM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości