Greetings
Shoshone Offline

Liczba postów: 2
1
Reputacja: 0
Greetings
Witam, nazywam się Artur i gram w to od wczoraj (prawie jak na spotkaniu AA). Wiem, że nie jestem specjalnie doświadczony, ale chciałbym zacząć rozgrywkę w jakimś miłym towarzystwie, bo każda gra z fajnymi ludźmi jest ciekawa. Jedyną moją poważną wadą jest mój brak wiedzy na temat gry, co oznacza częste pytanie do "co i jak". Jestem typem "no-life", czyli od razu po powrocie z pracy kieruję się do kompa i zasiadam nad daną gierką. Byłaby możliwość, abym dołączył w wasze szeregi?

Pozdrawiam
04-22-2013, 11:03 PM
Dami
Unregistered

RE: Greetings
Wydaje mi się, że w Ignis klan Polish Team już nie działa aktywnie. Ze swojej strony mogę zaproponować wstąpienie do naszego klanu - lecz w królestwie Syrtis (zielona flaga). Jeśli masz ochotę zacząć grę od nowa, ale w bardziej trawiastej krainie to zapraszam.

Nie gram ostatnio, więc pewnie będzie ciężko na mnie trafić w grze. In-game zapytaj o przyjęcie do klanu, czy w razie problemów takie osoby jak: Grzegorz, Death / magical death, Konrad Wallenrod, Banan I, no i mnie: Dami.

Pozdrawiam również
04-23-2013, 08:45 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
Ano PT w stanie wegetatywnym jest, sztucznie podtrzymywane ku pamięci tylko. Być może są jakieś nowe polskie klany w ignis albo zagraniczne z polakami ale to juz musisz szukac w grze, albo zmienic realm jak juz wspomniano Smile
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
04-23-2013, 10:23 PM
Shoshone Offline

Liczba postów: 2
1
(04-23-2013, 08:45 PM)Dami napisał(a): Wydaje mi się, że w Ignis klan Polish Team już nie działa aktywnie. Ze swojej strony mogę zaproponować wstąpienie do naszego klanu - lecz w królestwie Syrtis (zielona flaga). Jeśli masz ochotę zacząć grę od nowa, ale w bardziej trawiastej krainie to zapraszam.

Nie gram ostatnio, więc pewnie będzie ciężko na mnie trafić w grze. In-game zapytaj o przyjęcie do klanu, czy w razie problemów takie osoby jak: Grzegorz, Death / magical death, Konrad Wallenrod, Banan I, no i mnie: Dami.

Pozdrawiam również

W takim razie zmienię realm, nie nabiłem wielkiego lvl'u, więc dla mnie to żaden problem. Byłoby dobrze (szczerze mówiąc) gdybym miał jakiś kontakt do kogoś, kto może mnie przyjąć w wasze szeregi (np. gg).
04-23-2013, 10:29 PM
Dami
Unregistered

Wystarczy żebyś podał nick w grze.
Możesz także zarejestrować się na kingdom.ubf.pl aby tam zagadać z pozostałymi klanowiczami, którzy mają prawo do przyjmowania nowych.

Ostatecznie gg: 396416

// sorry za późną odpowiedź
04-27-2013, 05:36 PM
Tatanka-Jotanka Offline
Zjadam małe kozy

Liczba postów: 86
2
Tak, nakłaniajcie wszystkich do Syrtis, bo mało was tam. Tongue
05-01-2013, 12:13 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

226
to sie chyba nigdy nie zmieni ;d
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
05-02-2013, 12:38 PM
Tatanka-Jotanka Offline
Zjadam małe kozy

Liczba postów: 86
2
Mnie ciekawi jak u zielonych da się expić? Albo czy jest jakakolwiek przyjemność z zabijania (he, he, he) jak dostają po pół rp jak się rzuci 15 na jednego. Big Grin
05-03-2013, 07:03 PM
Dami
Unregistered

Nie gracie ostatnio, prawda?
05-03-2013, 11:43 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

226