Haven
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
Haven
Tak się zastanawiam że to połączenie to chyba najlepsza rzecz jaką w ostatnich latach zrobiło ngd. Pominę ruch tuż po migracji bo to było do przewidzenia ale siedzę sobie dzisiaj już godzinę w grze i wygląda to bardzo ciekawie. Nie wiem czy przypadkiem w nocy nie było już inwazji na alsius bo jest devastated, teraz co chwile ktoś komuś przejmuje forty, nie co poł godziny czy godzinę a co kilka minut Wink

Jeżeli tak lub niewiele gorzej będzie to walki wrócą do starych dobrych czasów Smile

Jestem na prawdę ciekawy jak to będzie wyglądało za miesiąc czy dwa.
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
04-19-2012, 10:22 AM
The Pastor Offline
Fap Fap

Liczba postów: 71
2
Reputacja: -2
RE: Haven
Alsius devastated było już dawno przed wyłączeniem serwerów. Wszystko wyjdzie po kilku dniach Tongue
Bądź człowiekiem daj minusa Damiemu! " - "
04-19-2012, 12:54 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
aha, nie zwrocilem uwagi wczoraj.
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
04-19-2012, 12:55 PM
roisat Offline

Liczba postów: 41
5
Reputacja: 0
Z czasem euforia opadnie, dużo ludzi grało na początku wprowadzenia WM. Ale przyznać muszę, daaawno nie widziałem, tfu, nigdy nie widziałem w RO czegoś takiego na WZ. Sądzę że z czasem wszystko powróci do normy, gracze którzy zapoznali się z Regnum na Ravenie, rozpieszczeni ogromem eventów, boostami ( od 50% do 250% drop, gold, exp, po pewnym czasie na ravenie zawitał permanentny boost do expa +100%) nie dając sobie rade z expieniem opuszczą grę, chyba że walki na WZ utrzymają się w podobnej formie jak teraz to odejść będzie mniej.

Trzeba też pamiętać o sprzęcie na jakim ludzie grają, ja na przykład ( choć cieszy mnie obecna sytuacja) nie mam co pokazywać się conjurem na fortach - ciężko się leczy dodawszy powstały teraz u mnie wysoki ping oraz drastyczny spadek fps. Cóż zostało mi tylko expienie postaci, a nie zamierzam tylko tym parać się w grze.

Ale kolejnym plusem jest to, że GM nie sapmują tak często wiadomościami jak na Ravenie. Inner Relam, co mnie bardzo cieszy w końcu nabrało głębokiego oddechu i nie jest wymarłym pustkowiem. Wygodne jest to że zarówno gelfy jak i kozy co chwilę oblegają Samal, co czasem bywa męczące, ale nie trzeba biegać za nimi po WZ.
I z tym wiąże się moje kolejne niezadowolenie. NGD powinno teraz usunąć dostanie się do Inner Relam wrogiego królestwa przez łódki, zergi są tak ogromne że zniszczenie wrót to nic wielkiego ( tak zdaję sobie sprawe z czegoś takiego jak silna obrona :p ), a sama walka pod gate to coś najlepszego, nie ma to jak satysfakcja z udanego odparcia ataku wroga spod samego progu królestwa Smile Zabicie noble powinno być wisienka na torcie, dodatkiem do porwania gemów, zniszczenia wrót. Ale znowu zaczynam odbiegać od tematu :p ( nie byłbym sobą gdybym odpuścił TAKĄ okazje do ponarzekania Big Grin takie geny )

Ogólnie jak najbardziej na tak, mam nadzieję że nie skończy się taka aktywność po miesiącu czy dwóch ale powinni też zastanowić się nad paroma detalami związanymi. A, i jak zauważył On mapa stała się trochę zbyt ciasna Smile
Boryna
04-19-2012, 07:58 PM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości