Paypal Polska
Logan Morwind Offline
Zergologist

Liczba postów: 96
8
Reputacja: 0
Paypal Polska
Wiec jak to działa z PayPalem w Polsce? Mogę przez swoje konto bankowe pieniądze na PayPal dać, ale z tego co rozumiem można tylko kupic Xima przez kartę kredytową?

Nie opłaca się kilka SMSow wysyłać na większe wypłaty, bo VAT normalnie zabija mnie.

Czy ktoś tutaj kupował Xima beż kartę?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-30-2010, 05:57 PM {2} przez Logan Morwind.)
08-30-2010, 05:53 PM
hexx
Unregistered

RE: Paypal Polska
(08-30-2010, 05:53 PM)Logan Morwind napisał(a): Wiec jak to działa z PayPalem w Polsce? Mogę przez swoje konto bankowe pieniądze na PayPal dać, ale z tego co rozumiem można tylko kupic Xima przez kartę kredytową?

Nie opłaca się kilka SMSow wysyłać na większe wypłaty, bo VAT normalnie zabija mnie.

Czy ktoś tutaj kupował Xima beż kartę?

placilem kiedys kredytowka, dziala bez najmniejszego problemu.

Odnosnie paypala, najprawdopodobniej musisz sie u nich zalogowac i zweryfikowac swoje konto bankowe, a dopiero potem beda ci kase z konta pobierali.
Przeczytaj dokladnie warunki, jak oni przeliczaja bo obawiam sie ze beda przeliczali po kupnie sprzedazy, poza tym nie pamietam dokladnie czy nie liczyli w ten sposob pln -> euro -> dolar

Pamietaj, placac karta placisz w euro wiec uwazaj na kurs Smile

pozdro
08-31-2010, 01:50 PM
Logan Morwind Offline
Zergologist

Liczba postów: 96
8
Reputacja: 0
(08-31-2010, 01:50 PM)hexx napisał(a): placilem kiedys kredytowka, dziala bez najmniejszego problemu.

Odnosnie paypala, najprawdopodobniej musisz sie u nich zalogowac i zweryfikowac swoje konto bankowe, a dopiero potem beda ci kase z konta pobierali.
Przeczytaj dokladnie warunki, jak oni przeliczaja bo obawiam sie ze beda przeliczali po kupnie sprzedazy, poza tym nie pamietam dokladnie czy nie liczyli w ten sposob pln -> euro -> dolar

Pamietaj, placac karta placisz w euro wiec uwazaj na kurs Smile

pozdro
Dzięki,

Ale ja się własnie pytam jak płacić bez kartę kredytową. Jeśli mam już pieniądze na swoje konto Paypal to jak można kupować Xim z tą kasę? Jak klikam na stronę regnumonline.com.ar i tam gdzie się kupuje Xim, to naciskam ze chce kupić przez Paypal. Wtedy muszę się logować na konto itd, ale nie ma żadnej opcji żeby zapłacić z pieniądzmi co już mam na konta, jest tylko opcja płacić przez kartę.
08-31-2010, 04:10 PM
hexx
Unregistered

z tego co widze po wybraniu kwoty (np. 5 euro) i zatwierdzeniu warunkow, pojawia Ci sie strona paypala z opcja placenia karta, natomiast po prawej stronie masz mozliwosc zalogowania. Sprobuj moze sie zalogowac. Ja osobiscie dawno temu zrezygnowalem z pay pal wiec nie jestem w stanie Ci dalej pomoc.

Pozdro
09-01-2010, 09:47 AM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości