New Balance Update: Stage 10
Logan Morwind Offline
Zergologist

Liczba postów: 96
8
Reputacja: 0
New Balance Update: Stage 10
Re-designed Summon tree

There are three premises behind this new concept:
- Summons should be cast during combat to change the tide of battle (not as a pet)
- Summons should be different
- All summons are usable at level 50.

Spells:

Beast Wrath: reduced damage bonus to 5% to 25% from level 1 to 5.

Army of One: Maná reduced to 220-300 from level 1 to 5. Cooldown reduced to 50 seconds.

Unstoppable Madness: Duration reduced to 10 seconds in all levels. New resistance added: cannot attack.
Resistance levels adjusted to 40% to 90% from level 1 to 5. Maná reduced to 220-300. Cooldown reduced to 40 seconds.
Please don?t say that this is not good enough to cover the distance, Barbarians can run around 50 mts in 10 seconds (and that is without spring)

Denfensive and Ofensive Stance: Mana cost removed completely. Cooldown reduced to 10 seconds. Global Cooldown changed to very short.
(We are analyzing if we make the duration of this skills infinite.)

Winter Stroke: increased range to 35m.

Intimidate: casting time removed. Range is mow 12m.

BUG FIX: Now Rigorous preparation affects Miss Chance as it should.
BUG FIX: Damage reduction of hard creatures is working as intended now.
BUG FIX: Now Characters cannot Evade, Block or Resist when knocked down or stunned.
BUG FIX: Pets damage is now adjusted according to the owner?s level (for example a level 5 Zarkit from a level 37 Conjurer was doing damage as if the conjurer was level 50)
POSSIBLE BUG FIX: A couple of bugs fixes on the network code (thanks Enio for the video. please test again to see if we nailed these ones)
Jestem ciekaw jak nowy system na Summoning będzie wyglądać.

Bestial Wrath już wiem że nikt nie będzie używał, bo nawet beż tej zmiany robiło bardzo mały efekt.

UM mi nie przeszkadza, nawet dobrze że znerfowali.

Fajny concept na Defensive i Offensive stance. Stance jest własnie skill co nie potrzebuje many.

Winter Stroke na range 35.... bedzie łatwo łapać ludzi. Świetnie Smile

Wreszcie sens, characters cannot evade, block, resist, when knocked down or stunned. To będzie miało bardzo duży wpływ na grę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2010, 10:07 AM {2} przez Logan Morwind.)
08-27-2010, 09:57 AM
Drunk Ignis
Unregistered

RE: New Balance Update: Stage 10
Jest jeden szkopuł z tym evade/resist podczas knocka . Rzućmy okiem na taką sytuację:
Biegnie sobie conjurer, powiedzmy na 50 poziomie, wyskakuje hunter, rzuca ambush i ma gwarancję, że jego confuse na 100% nie zostanie odbite?. xD nie wiem jak resist przetłumaczone odmienić .
Te summony to śmiech na sali, zaraz wam wstawię ss'y .
I dobrze, że stroke'a ulepszyli, bo marksa lvluję . Tongue
[edit]
z tego co pamiętam zarkit trwa 10 albo 15 sekund, lich 30, a golem 240 -.-
A, i jeszcze czar Demonic Rage, działa podobnie jak bestial, na 5 poziomie dmg 25% i -100% armor points .

Załączone pliki Miniatury

08-27-2010, 10:21 AM
Knykeć Offline

Liczba postów: 25
2
Reputacja: 0
Na anumie nie musicie za każdym razem chodzić do treinera gdzie kol wiek wpisujecie /reset_powers i potem /train.
08-27-2010, 10:55 AM
Drunk Ignis
Unregistered

dobrze wiedzieć, chociaż ja i tak ciągle w mede stoję przy gospodzie. Tongue
08-27-2010, 11:25 AM
Lekarz Offline
Gelfogryzarka

Liczba postów: 519
28
Reputacja: 3
haha co to jest Big Grin te impy... one są wzrostu dwarfa?
Powiem tak, conjurerzy chyba zyskali summony ktore będą je chronić przed barbami.. 5 impow i 5 zombie z każdego conju.. rzeź
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2010, 12:54 PM {2} przez Lekarz.)
08-27-2010, 12:48 PM
Drunk Ignis
Unregistered

ta, tylko, że te impy mialem na 5, i savage hienie waliły chyba po 30 >.>
to barbowi takiemu po 2 będą waliły . Te impy, to takie gol-tary małe . Prawie jak dwarfy .
08-27-2010, 01:13 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
conju to ma byc chyba taki nekromanta :p

no i zauważyłem ten niby super skill knighta zamiast springa, aż 10% movement speed na 5 lvl. To ma mi pomóc kogoś dogonić? Disable limb wiecej daje O-o

Drunk: co do ambusha+confuse dokładnie tak, tak samo sultar spam = nikt nie przezyje jak bedzie kilku warlockow, i wiele innych przypadkow Wink
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2010, 01:30 PM {2} przez pakos.)
08-27-2010, 01:25 PM
Drunk Ignis
Unregistered

hah, lamerski w takim razie ten czar knighta, a conju-nekromanta to śmiech na sali, jedno wyklucza drugie . Jak nekromanta może kogoś leczyć ?. Tongue Niech się w końcu zdecydują, czy to conju, czy warlock to nekromanta .
08-27-2010, 02:07 PM
Lekarz Offline
Gelfogryzarka

Liczba postów: 519
28
Reputacja: 3
warlockowi dac mozliwosc summonow , conjurerom buffy oraz heal + mana tank ...
08-27-2010, 06:00 PM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości