Pomocy, nawet niewiem jak nazwać ten problem ;/
Lekarz Offline
Gelfogryzarka

Liczba postów: 519
28
Reputacja: 3
RE: Pomocy, nawet niewiem jak nazwać ten problem ;/
angielski C się przyda, bez tego ani rusz
08-26-2010, 08:08 PM
Piekar Offline

Liczba postów: 5
0
Reputacja: 0
No nikt ci go krok po kroku nie opisze... Ja zacząłem niedawno i sam go przeszedłem bez wiekszych problemów. Ja byłem chętny ci pomagać ale jak zobaczyłem twoje niezdecydowanie do postaci to obawiam się, że długo nie pograsz...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2010, 11:51 AM {2} przez Piekar.)
08-27-2010, 11:49 AM
TebWTF Offline

Liczba postów: 11
1
Reputacja: 0
Oj tam... muszę po prostu rozkminić postacie... abym kota w worku nie było potem, zanim zacznę grać to troszku czasu minie Tongue. Taki niezdecydowany jestem między hunterem a marksmanem. Hunter jest jak zabójca a maksman jest jak snajper... Hunter ma zwierzątko... i to mi się podoba Big Grin a marksman ma za to zajebisty zasięg DMG i skille o wiele lepsze na swoją profesję.

Jednak chyba będę grać hunterem tylko jeszcze kilka pytań mam:

1.Czy hunter może używać dużych łuków? Obiło mi się o skillu, który zwiększa szybkość ataku (w tym wypadku strzelania) to może medium łuk, jakoś dorówna fast łukowi, jeżeli tak to suupcio Big Grin

2.Gdzie w Ignis jest teleporter aby wyjść z noob zone, bo szukałem i znaleźć nie mogłem.

3.Czy te pkt skilli co się rozdaje, czy one się resetują po wyborze subklasy?

Na chwilę obecną to wszystkie pytania jakie mam Big Grin
08-27-2010, 12:07 PM
Drunk Ignis
Unregistered

Właśnie, hunter jest teraz zabójcą, a po update w końcu to zmienią i będzie łowcą-radarem . Big Grin
1. Może i lb i sb, ale ten czar z attack speed jest z short bowów, czyli jak rzucisz go mając założony sb i zmienisz na lb, to buff się anuluje .
2. Na mapce są takie drzwi na południe od Essadi, idziesz tam i gadasz z teleporterem .
3. Punkty dodajesz jak chcesz, a resetujesz komendą /reset_powers, po prostu wpisujesz w okno czatu, ile chcesz, kiedy chcesz i za darmo .
08-27-2010, 01:16 PM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości