Pomocy, nawet niewiem jak nazwać ten problem ;/
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
RE: Pomocy, nawet niewiem jak nazwać ten problem ;/
Horus oczywiście Wink
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
08-25-2010, 01:34 PM
TebWTF Offline

Liczba postów: 11
1
Reputacja: 0
Mój nick w grze to Teb.
Jakby co gram w Ignis.
08-25-2010, 02:33 PM
Piekar Offline

Liczba postów: 5
0
Ponoć jeszcze Warlock może przygarnąc petsy od conjura ^^, / Zatem jak jesteś nowy graj Conjurem i się zgramy. Ja mam 11 lvl. Jak coś służę pomocą co do questów bo są badziewne:p / moje gg 6039845.

Pozdrawiam
08-25-2010, 03:52 PM
TebWTF Offline

1
Gra magikiem nie szła mi za dobrze, z tego co zauważyłem to te przyzywane potwory były tylko na jakiś czas... a to troszku głupio.

Na koniec podsumowując, prosiłbym jeszcze o dokładny opis (DOKŁADNY) podkreślam, wszystkich klas i subklas, bo trochę trudno wybrać mi kim grać ^^'.

Także troszkę o państwach, Ignis itp. (czym się charakteryzują, może jeszcze gdzie więcej graczy a gdzie mniej Tongue ale to już mniej ważne).

No i na koniec kilka pytań made in noob:

1. Czy świat gry jest jeden? Chodzi mi tutaj czy mapy są otwarte czy nie, bo jeżeli będę musiał łazić przez masę portali to mnie krew zaleje! ;( Jeżeli chodzi o portale do podziemi to jeszcze rozumiem. Smile

2. Czy pet huntera jakoś się expi? Chodzi mi tutaj o to że gdyby takiego słabeusza wziąć to czy on ciągle będzie taki nijaki czy może można go czegoś nauczyć Smile

3. Czy serwery czymś się różnią, jeżeli tak to czym? To pytanie stawiam dlatego że pozwiedzałem forum i poczytałem o tym że na Amonie jakieś zmiany wprowadzono.

4. Dlaczego akurat wybraliście Ignis, te pustynne tereny są takie łysawe (proszę nie pisać "bo mroczne elfy i lubimy być źli Tongue) i tutaj muszę "narzeknąć" ^^' Grając ponad godzinę spotkałem zaledwie z 5 osób... z pewnością na war zone jest więcej.

5. Może jeszcze jakieś wskazówki do tutoriala, jak na razie najdalej zaszedłem na Ignis potem są ci zieloni i niebiescy ^^.

6. Może jeszcze trochę by ktoś napisał o systemie walki, bo to mnie przeraża, w PVP zamiast użyć skilla to char mi usiadł >.> ^^'

Jak jeszcze będę miał jakieś problemy to śmiało będę pytać Big Grin
08-25-2010, 08:14 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
1. kazdy z 3 realmow ma swoj noobzone gdzie zaczyna sie gre, potem wiekszy obszar z miastami i zadaniami no i oczywiscie otwarta przestrzen za murem do walk z innymi nacjami.
2. peta sie nie expuje, im wyzszy lvl tym bierzesz owego peta.
3. amun to serwer experymentalny, do testowania, nie do gry. Ra to serwer głownie hiszpano podobnymi jezykami. Horus to taki international, polacy, amerykanie, czesi, itd.
4. bo lubie czarne elfy, a na noobzone zawsze jest malo osob, wszystko zalezy tez od pory no i faktycznie najwiecej ludzi jest na wz Wink

na reszte moze ktos inny odpowie bo m troche zajety innymi rzeczami
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
08-25-2010, 08:19 PM
TebWTF Offline

1
Te strefy mapy nie są oddzielone teleportami? Strzelam że tylko noobzone ( jak to nazwałeś)

Dobra, kolejna dawka głupich pytań Big Grin Ale odpowiedzi na nie bardzo mi pomagają ^^

Ponieważ moja przychylność idzie bardziej w stronę archera ( bo poczytałem nieco w poradnikach) to moje pytania będą bardziej w tę stronę zwrócone:

1. Czy mogę oswajać zwierzęta mocniejsze ode mnie?

2. Skoro marksman(mogłem źle napisać Tongue) ma większy zasięg, to czy hunter ma większą obronę?

3. Z tym wykrywaniem wrogów przez huntera to chodzi o wykrywanie innych (niewidzialnych) hunterów? Jeżeli nie to o jakich dokładnie ^^

4. Jeżeli pet huntera zdechnie to czy coś tracę (kase, expa, mane, hp)?

5. Czy hunter jest najszybszą klasą w grze? Obawiam się tych marków xD ( że są szybsi, i będę miał przesrane ;/)
08-25-2010, 08:42 PM
Drunk Ignis
Unregistered

1. Zwierzaczki możesz oswajać bodajże o poziomie o jeden wyższym, równym lub niższym .
2. Marksman - większy zasięg, obrażenia i obrona niż hunter, ale brak zwierzakowania .
3. Używasz czar, zżera manę, jak każdy czar i w okienku, w którym widnieją zadawane lub otrzymane obrażenia wyskakuje coś takiego (patrz załącznik) .
4. Nic nie tracisz, z wyjątkiem peta, którego możesz wskrzesić chyba na 33 poziomie dopiero, albo oswoić nowego .
5. Są najszybsi, jak na razie, bo po nadchodzącym update, będą to nareszcie hunterzy, a nie, zakamuflowani terminatorzy .

Teraz analiza zrzutu ekranu .
Rzuć okiem na combat log (to okno nad czatem) i na otrzymaną wiadomość 'No tracks have been found', co oznacza, że nie wykryto żadnego wroga w zasięgu, jaki ten czar obejmuje .
Pod spodem widzimy:
'Tracks to the south:
Archer [+250m]'
Oznacza to, że około 250 metrów na południe wykryto wroga, klasa - archer, kolor fioletowy, czyli obiekt jest dla mojej postaci 'impossible', mniej więcej znajdujący się na poziomie 42-43 lub większym . Oczywiście mogłoby to być: Archer, Mage and Warrior, różnych kolorów, w zależności od poziomu naszej postaci (moja ma 33 poziom) .

Należy pamiętać o tym, że to całe radarowanie może jednocześnie skanować jeden z czterech podst kierunków świata, np. jeśli otrzymamy raport o wrogiej obecności na południu, to północ, wschód oraz zachód pozostają nam obce, co nie znaczy, że nikogo tam nie ma .
Jeśli masz dalej jakieś pytania, to śmiało pisz . Smile Czar do wykrywania przeciwników, to ten na 5 hotkey'u/slocie .
Pozdrawiam .

Tak dla przypomnienia XP
North - północ
South - południe
West - zachód
East - wschód

Załączone pliki Miniatury

08-26-2010, 01:19 AM
TebWTF Offline

1
No to dalej jadę z pytaniami Smile

1. Który stat jest ważniejszy dla huntera DEX czy CONC (koncentracja)?

2. Czy hunter może używać long bow?

3. I może jeszcze poradnik jak krok po kroku przejść tutorial... bo on mnie dobija >.> (oczywiście u Ignis)
08-26-2010, 10:05 AM
Drunk Ignis
Unregistered

1. Dex odpowiada za obrażenia z łuku, a conc za szansę na trafienie, więc dex raczej ważniejsze . Szanse na trafienie i tak broń ci będzie dodwała .
2. Hunter i marksman mogą używać i lb i sb .
3. Masz na myśli całą inicjację ?.
08-26-2010, 02:45 PM
TebWTF Offline

1
No tak jak krok po kroku tutorial przejść Tongue
08-26-2010, 03:02 PM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości