Guild Wars 2
The Pastor Offline
Fap Fap

Liczba postów: 71
2
Reputacja: -2
RE: Guild Wars 2
Figurka bardzo ładna
Bądź człowiekiem daj minusa Damiemu! " - "
04-16-2012, 04:45 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

Liczba postów: 1,207
226
Reputacja: 2
ładna? mało powiedziane ;o
http://pakos.biz | Mój magna axe - 4 392 sztuk brakuje Smile
04-16-2012, 06:41 PM
The Pastor Offline
Fap Fap

2
ja zawsze skromny Tongue
04-16-2012, 07:52 PM
Logan Morwind Offline
Zergologist

Liczba postów: 96
8
Reputacja: 0
Dziś o 21:00 zacznie się pierwszy beta weekend. Będę filmował, robił zdjęcia, i napisze o swoich wrażeniach. Chyba najbardziej tutaj na temacie jest to że z kolegą (pewnie znacie) zagramy w 'World versus World', i zobaczymy jak się różni każdy detal i szczegół od 'Realm versus Realm' w Regnum. Zapraszam więc w następnym tygodniu, i adieu, bo czeka mnie bardzo długa sesja :>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-27-2012, 04:50 PM {2} przez Logan Morwind.)
04-27-2012, 04:49 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

226
Czekamy :>
04-29-2012, 02:27 PM
Logan Morwind Offline
Zergologist

8
Jestem wykończony, 3 dni bez spania, i gdzie tu zaczynać...

Gra jest płynna, żywa, działa, i przede wszystkim psuję doświadczenia w innych gier. Jak już tego zagrasz, to wszystko inne staje się prymitywne w porównywaniu. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakakolwiek gra miała taki wielki pływ na mnie. Co chwile coś się dzieje, nigdy nie brakuje niczego, owszem, jest tyle do zrobienia że jest chyba aż ZA DUŻO czasami. Kolosalne wrażenia pod tym względem. Każde miasto jest takie duże że na pieszo z 15-20 min chodzisz żeby z jeden strony dojść na drugą. Jak byś stał i słuchał co ludzie mówią, patrzył co jest na ścianach, czytał książki... To chyba z kilka godzin. Jest tyle do powiedzenia ale po prostu nie da się to tutaj napisać.

Świat jest żywy... bo wszystko się zmienia na twoich oczach w rzeczywistym czasie. Nie ma w ogóle questów, nikt nie stoi z wykrzyknikiem nad głowa. Jak coś się dzieje to ludzie krzyczą i widzisz to. To nie jest jak tradycyjny quest gdzie dostajesz blok tekstu do czytania i pisze że "O KURWA, ORKOWIE NAS ATAKUJĄ. ZRÓB COŚ I PRZYNIEŚ MI 30 GŁÓW BOHATERZE." i tamte orki nić nie robią, tylko stoją w miejscu i kwiatki zbierają. Naprawdę nie atakują, tylko gówno się dzieje. Gówno co jest absolutnym kreatywnym geniuszem.

Dla zmiany w Guild Wars 2, chodziłem sobie po lesie i widziałem jak banda półkońiów atakowała wioskę. I to nie było magiczne wydążenie jakieś że naglę cała wioska staje się pod ich kontrolą. Oni zamordowali NPCtów albo wygonili, podpalili domy i zaczeli budować własne kreacje, i to wszystko na naszych oczach. Cel było chronić wioskę, ale nie udało się nam. Nie dostajesz drugą szanse jak umierasz, bo świat nie będzie czekał na ciebie, wszystko idzie do przodu. W końcu zorganizowaliśmy się żeby podbić wioskę znowu w ludzkich rękach. Walka była ostra, i na koniec jak już ostatniego półkonia zabiliśmy powoli zaczęli powracać ludzie i budować wioskę od nowa. Jeszcze raz podkreślam że nie możecie wyobrażać to sobie jak przyjemnie jest widzieć jak wszystko wokół ciebie naprawdę się kręci.

Głowa mi solidnie boli, i to tylko kawałeczek tego co widziałem. Jest jeszcze mnóstwo tematów, wiec jak są pytania to dawajcie. Jestem wykończony trochę po takiej długiej sesji, ale chciało się grać bo to sama czysta przyjemność. Nigdy coś takiego nie widziałem w żadnej grze.

Będę miał kilka filmików wkrótce, razem ponad 400GB materiału nakręciłem. Póki co, kilka zdjęć:

[Obrazek: qLZ9O.jpg]

http://imgur.com/a/h8BFH#10
04-30-2012, 07:36 PM
The Pastor Offline
Fap Fap

2
Nie mam jeszcze pytań bo to zwyczajna beta...

Pokaż nam to co najważniejsze, żeby nas przekonało do zakupu Tongue
04-30-2012, 11:54 PM
Logan Morwind Offline
Zergologist

8
Chyba będę tak robił że pokaże filmik i opowiem o co w nim chodzi.

http://www.youtube.com/watch?v=gxPxbPHPt1M

Pierwszy z moich filmików. Zanim zacznę, tak, grałem na HD (1920 x 1080) wszystko na maxa i jeszcze mogłem filmować. Gra jest zajebiście optymizowana, nawet na betę. O tuż, w tym filmiku pokazuje kilka rzeczy;

1.) Jakich walk można się spodziewać tuż po tworzenie postaci. Nie jak w Regnum gdzie za taką walkę (jeśli w ogóle są) musiałbyś mobów zabijać przez miesiącach bo poziomu nie miałeś zbyt wysokiego.

2.) Jak walki są szybkie i potrzebne są natychmiastowe decyzje. Jak ktoś zauważy, cały czas musiałem patrzyć na ziemi i na otoczeniu bo było niebezpiecznie. Prawie nigdy nie stałem w miejscu, chyba że miałem moment na to, i własnie pokazuje też w jednej chwili co się stanie jak ktoś stoi jak pała, prawie zginałem.

3.) Jak każdy może się dołączyć. Nie ma Healer, Tank, DPS. Każdy wypełnia te rolę. Jak ktoś padnie, każdy może pomóc mu wstać. To jest rewelacja w graniu bo nie musisz być dedykowanym healerem żeby wspomagać kolegom. Nie masz takich momentów jak

"NEED A CONJURER TO HEAL"
"NEED A KNIGHT TO TANK"
"NEED A BARBARIAN FOR MORE DAMAGE"

Owszem, niektóre klasy mają podobne funkcje bo niektórzy lubią grać taką rolę. Ale chodzi o to że nie są potrzebne żeby po prostu swobodnie grać. W następnym filmu pokaże trochę lepiej jak walki są pełen adrenaliną w sytuacji jeden na jednego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2012, 05:24 PM {2} przez Logan Morwind.)
05-01-2012, 05:19 PM
pakos Offline
Pumpkin candy

226
Co ty masz za kompa ;o
05-01-2012, 05:38 PM
The Pastor Offline
Fap Fap

2
Właśnie słyszałem od niektórych, że własnie opty w becie nie jest najlepsze Tongue Czekam na wiecej + wydania 200 zł. Musisz sie troche nameczyc hehe
05-01-2012, 08:08 PM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości