Poradnik - Warlock
Drunk Ignis
Unregistered

Poradnik - Warlock
Na prośbę Arrona postaram wyskrobać tu coś pożytecznego .
No, to tak:
- Jednymi z najlepszych czarów do grindu są lightning, ice blast, blaze, vampirism, arcane missile (to skład na niski poziom postaci mniej więcej do 20 poziomu) ewentualnie można dodać meteor .
- Później dochodzą czary ambitious sacrifice (koniecznie potrzebne), crystal blast, golem's fist czar zupełnie nie do grindu (długi casting time i cooldown a i kosztuje dużo) sultar's terror tak samo jak golem's fist .
- Przydatne też będą zaklęcia: magma blast, mana pool (bardzo wartościowe zaklęcie, opłaca się je wymaxować), pricking ivy też niczego sobie chociaż nie polecałbym pakować w niego punktów ile wlezie . Można też używać beetle swarm, mind push oraz opcjonalnie will domain (chociaż koszt zaklęcia wyższy niż pricking ivy i częstsze resisty ze strony mobków na niego, posiada on krótszy cooldown) .
- Energy barrier powinno starczyć na 2 lub 3 poziomie . I tu uwaga, ponieważ ja do grindu lokiem nie używałem czaru soulkeeper (uważałem za stratę punktów ładowanie więcej pktów w necromancy niż do 6 czaru, aby móc podnieść vampirism na 3 poziom), pierogi powinniście jeść co najmniej raz tygodniu .
To by było na tyle . Jeżeli ktoś ma jakieś opinie/sugestie/korekty proszę o podanie ich w postach poniżej . ^^

http://regnum.wikia.com/wiki/Mage
http://regnum.wikia.com/wiki/Warlock
04-08-2010, 09:54 PM
Lekarz Offline
Gelfogryzarka

Liczba postów: 519
28
Reputacja: 3
RE: Poradnik - Warlock
" I tu uwaga, ponieważ ja do grindu lokiem nie używałem czaru soulkeeper (uważałem za stratę punktów ładowanie więcej pktów w necromancy niż do 6 czaru, aby móc podnieść vampirism na 3 poziom) ."
Zdanie wydaje się urwane ;>

I tu uwaga ponieważ A (to B) i tego B mi brak ;d
04-08-2010, 11:08 PM
Drunk Ignis
Unregistered

ok, już zmieniam pościk .
zrobione .
04-09-2010, 12:40 AM
Herbb
Unregistered

zaś te pierogi ? lol
04-09-2010, 11:14 AM
Arron Stone
Unregistered

dziekuje ! xD
04-09-2010, 02:23 PM
Lekarz Offline
Gelfogryzarka

Liczba postów: 519
28
Reputacja: 3
facepalm
04-09-2010, 05:17 PM
Drunk Ignis
Unregistered

czyżby ci pierogi nie smakowały ?. warlock też człowiek/elf/koza .
04-09-2010, 05:25 PM
Herbb
Unregistered

Drunk krasnal nie może być lockiem !!
04-09-2010, 06:36 PM
Drunk Ignis
Unregistered

proszę bardzo . dwarfy wykopane .
04-09-2010, 10:04 PM
Herbb