Regnum Online Klan Polish Team!
Greetings - Wersja do druku

+- Regnum Online Klan Polish Team! (http://polishteam.com.pl)
+-- Dział: Klan (http://polishteam.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Rekrutacja (http://polishteam.com.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Greetings (/showthread.php?tid=392)

Strony: 1 2


Greetings - Shoshone - 04-22-2013

Witam, nazywam się Artur i gram w to od wczoraj (prawie jak na spotkaniu AA). Wiem, że nie jestem specjalnie doświadczony, ale chciałbym zacząć rozgrywkę w jakimś miłym towarzystwie, bo każda gra z fajnymi ludźmi jest ciekawa. Jedyną moją poważną wadą jest mój brak wiedzy na temat gry, co oznacza częste pytanie do "co i jak". Jestem typem "no-life", czyli od razu po powrocie z pracy kieruję się do kompa i zasiadam nad daną gierką. Byłaby możliwość, abym dołączył w wasze szeregi?

Pozdrawiam


RE: Greetings - Dami - 04-23-2013

Wydaje mi się, że w Ignis klan Polish Team już nie działa aktywnie. Ze swojej strony mogę zaproponować wstąpienie do naszego klanu - lecz w królestwie Syrtis (zielona flaga). Jeśli masz ochotę zacząć grę od nowa, ale w bardziej trawiastej krainie to zapraszam.

Nie gram ostatnio, więc pewnie będzie ciężko na mnie trafić w grze. In-game zapytaj o przyjęcie do klanu, czy w razie problemów takie osoby jak: Grzegorz, Death / magical death, Konrad Wallenrod, Banan I, no i mnie: Dami.

Pozdrawiam również


RE: Greetings - pakos - 04-23-2013

Ano PT w stanie wegetatywnym jest, sztucznie podtrzymywane ku pamięci tylko. Być może są jakieś nowe polskie klany w ignis albo zagraniczne z polakami ale to juz musisz szukac w grze, albo zmienic realm jak juz wspomniano Smile


RE: Greetings - Shoshone - 04-23-2013

(04-23-2013, 08:45 PM)Dami napisał(a): Wydaje mi się, że w Ignis klan Polish Team już nie działa aktywnie. Ze swojej strony mogę zaproponować wstąpienie do naszego klanu - lecz w królestwie Syrtis (zielona flaga). Jeśli masz ochotę zacząć grę od nowa, ale w bardziej trawiastej krainie to zapraszam.

Nie gram ostatnio, więc pewnie będzie ciężko na mnie trafić w grze. In-game zapytaj o przyjęcie do klanu, czy w razie problemów takie osoby jak: Grzegorz, Death / magical death, Konrad Wallenrod, Banan I, no i mnie: Dami.

Pozdrawiam również

W takim razie zmienię realm, nie nabiłem wielkiego lvl'u, więc dla mnie to żaden problem. Byłoby dobrze (szczerze mówiąc) gdybym miał jakiś kontakt do kogoś, kto może mnie przyjąć w wasze szeregi (np. gg).


RE: Greetings - Dami - 04-27-2013

Wystarczy żebyś podał nick w grze.
Możesz także zarejestrować się na kingdom.ubf.pl aby tam zagadać z pozostałymi klanowiczami, którzy mają prawo do przyjmowania nowych.

Ostatecznie gg: 396416

// sorry za późną odpowiedź


RE: Greetings - Tatanka-Jotanka - 05-01-2013

Tak, nakłaniajcie wszystkich do Syrtis, bo mało was tam. Tongue


RE: Greetings - pakos - 05-02-2013

to sie chyba nigdy nie zmieni ;d


RE: Greetings - Tatanka-Jotanka - 05-03-2013

Mnie ciekawi jak u zielonych da się expić? Albo czy jest jakakolwiek przyjemność z zabijania (he, he, he) jak dostają po pół rp jak się rzuci 15 na jednego. Big Grin


RE: Greetings - Dami - 05-03-2013

Nie gracie ostatnio, prawda?


RE: Greetings - pakos - 05-04-2013

No raczej nie Wink