Regnum Online Klan Polish Team!
knight - dystans/support - Wersja do druku

+- Regnum Online Klan Polish Team! (http://polishteam.com.pl)
+-- Dział: Regnum Online (http://polishteam.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Poradniki (http://polishteam.com.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: knight - dystans/support (/showthread.php?tid=366)knight - dystans/support - pakos - 04-19-2012

Wiem że to nie klasa dystansowa ale w obecnej sytuacji w walkach wrecz nie mam zadnych szans wiec moze powiniem sie skupic na supporcie, ktore skille pomagaja innym a daja knajtowi rp? Jakies pomysly?


RE: knight - dystans/support - The Pastor - 04-20-2012

Zakładka Shields
Shield Wall - resist fizycznego dmg
Star Shield - resist magicznego dmg
Deflecting Barrier- resist dystansowego dmg (jedyna aura co działa na tego co użyje Big Grin)
Zakładka Vanguard
Heroic Presense- bonus obrony dla graczy
Zakładka Tactics
Onslaught - premia prędkości


Do supportu polecam jeszcze Protect Ally - dispel


RE: knight - dystans/support - roisat - 04-20-2012

Tutaj nie masz dużego pola do popisu, takimi skillami które na odległość pomogłyby Tobie w zdobywaniu rp według mnie to Challange - range 25, trwa nawet przyzwoicie oraz posiada w miarę krótki cd. Następnie etheral mantle -
rzucasz na jakiegoś barbe który pali się do rzucenia w zerg Smile wadą jest długie cd 120 sekund. I to tyle z takich umiejętności.

Musisz Pakos raczej obrać inną taktykę. Ja też mam problem z fps podczas walk, więc nie rzucam się w sam środek czekam na tyłach z grupą magów, archerów i tam spamuje aurami ( bierzesz wszystkie jakie możesz ). Ustawiaj się w bliskiej odległości od conjów, zawsze podbiegnie do nich jakiś barbarzyńca lub inna klasa, i wówczas rzucasz aury. U mnie taka taktyka się sprawdza i otrzymuje całkiem przyzwoitą ilość rp.

Co do Protect Ally, o którym wspomniał wyżej Pastor, bardzo przydatny skill, pomaga gdy np. dispel conjów jest na cd, a jak wiadomo jeden uratowany barba np. ze stuna może uratować tyłek innych od śmierci ( z tego co zauważyłem, co zaobserwował także Lekarz conje z Ravena chyba nie wiedzą o istnieniu takiej umiejętności jak dispel ). Z tym że używanie tej umiejętności, jak najbardziej użytecznej, nie przyniesie ci zbyt wielkich korzyści. Ponieważ jako że nie możesz walczyć na samym czole, będziesz dispelował graczy którzy wracają z głównego pola napierniczania, chwilę poczekają na uleczenie, regenerację many, a im dłużej dany gracz nie rusza do walki gdy mu czymś pomożesz, np rzuceniem aury, dispellem, tym maleją szanse że przyniesie ci rp - ja nazywam to terminem ważności buffa Big Grin


RE: knight - dystans/support - pakos - 04-20-2012

No to w sumie niewiele do zmiany bo aury czy area mam (poza onsem)