Regnum Online Klan Polish Team!

Pełna wersja: Greetings
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, nazywam się Artur i gram w to od wczoraj (prawie jak na spotkaniu AA). Wiem, że nie jestem specjalnie doświadczony, ale chciałbym zacząć rozgrywkę w jakimś miłym towarzystwie, bo każda gra z fajnymi ludźmi jest ciekawa. Jedyną moją poważną wadą jest mój brak wiedzy na temat gry, co oznacza częste pytanie do "co i jak". Jestem typem "no-life", czyli od razu po powrocie z pracy kieruję się do kompa i zasiadam nad daną gierką. Byłaby możliwość, abym dołączył w wasze szeregi?

Pozdrawiam

Dami

Wydaje mi się, że w Ignis klan Polish Team już nie działa aktywnie. Ze swojej strony mogę zaproponować wstąpienie do naszego klanu - lecz w królestwie Syrtis (zielona flaga). Jeśli masz ochotę zacząć grę od nowa, ale w bardziej trawiastej krainie to zapraszam.

Nie gram ostatnio, więc pewnie będzie ciężko na mnie trafić w grze. In-game zapytaj o przyjęcie do klanu, czy w razie problemów takie osoby jak: Grzegorz, Death / magical death, Konrad Wallenrod, Banan I, no i mnie: Dami.

Pozdrawiam również
Ano PT w stanie wegetatywnym jest, sztucznie podtrzymywane ku pamięci tylko. Być może są jakieś nowe polskie klany w ignis albo zagraniczne z polakami ale to juz musisz szukac w grze, albo zmienic realm jak juz wspomniano Smile
(04-23-2013, 08:45 PM)Dami napisał(a): [ -> ]Wydaje mi się, że w Ignis klan Polish Team już nie działa aktywnie. Ze swojej strony mogę zaproponować wstąpienie do naszego klanu - lecz w królestwie Syrtis (zielona flaga). Jeśli masz ochotę zacząć grę od nowa, ale w bardziej trawiastej krainie to zapraszam.

Nie gram ostatnio, więc pewnie będzie ciężko na mnie trafić w grze. In-game zapytaj o przyjęcie do klanu, czy w razie problemów takie osoby jak: Grzegorz, Death / magical death, Konrad Wallenrod, Banan I, no i mnie: Dami.

Pozdrawiam również

W takim razie zmienię realm, nie nabiłem wielkiego lvl'u, więc dla mnie to żaden problem. Byłoby dobrze (szczerze mówiąc) gdybym miał jakiś kontakt do kogoś, kto może mnie przyjąć w wasze szeregi (np. gg).

Dami

Wystarczy żebyś podał nick w grze.
Możesz także zarejestrować się na kingdom.ubf.pl aby tam zagadać z pozostałymi klanowiczami, którzy mają prawo do przyjmowania nowych.

Ostatecznie gg: 396416

// sorry za późną odpowiedź
Tak, nakłaniajcie wszystkich do Syrtis, bo mało was tam. Tongue
to sie chyba nigdy nie zmieni ;d
Mnie ciekawi jak u zielonych da się expić? Albo czy jest jakakolwiek przyjemność z zabijania (he, he, he) jak dostają po pół rp jak się rzuci 15 na jednego. Big Grin

Dami

Nie gracie ostatnio, prawda?
No raczej nie Wink
Stron: 1 2